188 | KRAJINA PŘED BOUŘÍ
NEJEDLÝ Otakar (1883 – 1957)
- starting price: 160 000 CZK
- hammer price: 170 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 96 x 111 cm, rámováno, datace 1915, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.